Mazoşist kimliğimi sorgulatan his. Hamlayan bölgeyi hafiften hareket ettirerek o sızıyı hissetmeyi seviyorum. Aşırı acı vermeyecek ama alttan alttan ordaki kası hissettirecek derecede misal kolumu veya bacağımı hamladıktan sonra arada yoklarım ve tuhaf bir haz verir bu bana. Aynı şekilde morarmış yaralarıma arada yavaşça dokunup o ince acıyı hissetmek de hoşuma gitmiyor değil. (bkz:nasıl mazoşist oldum)
kötü yönü ise uzun süre aynı pozisyonda durunca bir süre sonra acıyı hissetmiyorsunuz, acıyı hissetmediğinizde ise 3 dakikalığına normale dönmeniz yeterli. acı geri gelecektir.
karın kasları hamladığında oluşan durum basit ve lokalize bir ağrıdan yaygın bir karın ağrısı ile birlikte akut batın görünümüne kadar varabilir. kaslar kasılıdır.. rijitide ve hassasiyet mevcuttur. bir de rebound pozitif gelir. mis gibi akut batın. zevk vereceğine inanmıyorum..
Tatlı ağrı olarak da tarif edilir ardından soğuk bi duş ile dinç hale gelinebilir
Yalnız olmadığıma sevindiğim durum. Birde şey vardır: iğneden yayılan ilacı vücutta hissetmek sonra hafif bir yanma hissi... Biraz mazoşistlik var ya aynen