hello kitty

pembe ve onu çağrıştıran şeyleri ne kadar sevmesemde (pink floyd hariç) fenerbahçemizin sponsoru olduğu için tebrik ediyorum. sonuçta bir alkol firması ya da cinsel içerikli ürünler satan markalara göre daha faydalı olacaktır.
ülke gündeminden uzak kaldığım şu günlerde ilk baş anlamadığım sonrasinda araştırdığım fenevbahçe sponsoru.
(bkz: kerimcan durmaz fenerbahçede)
hello kitty'yi araştırmadan etmeden tinerci ve işportacı arkadaşlar yorum yapıyor. şöyle izah edeyim fenerbahçeli olmayan arkadaşlar. hello kitty bundan önce önde gelen nba , mhl gibi farklı spor dallarının bir numaralı liglerinde faaliyet gösteren ve önde gelen bir çok takıma sponsorluk yapmıştır. ayrıca futbolda da milan ve barcelona gibi takımların sponsoru olmuştur. şöyle ki sayın tinerci ve işportacı arkadaşım hello kitty fenerium ile anlaşma yapmıştır. ve zamanında (bkz: 21 eylül 2011 fenerbahçe manisaspor) maçında 55000 kadın ve çocukla rekor kıran bir fenerbahçe var. sizin pek ilgilenmediğiniz kadın ve çocuk taraftarların büyük ilgi göstererek kasamıza iyi bir miktarda para sokacağına inanıyorum bu anlaşmayla.
memlekette o kadar garip şeyden sonra insanların normalite toleransının yükselmesiye birçoklarına üst düzey normal gelen eyleme girişmiş, fenerbahçe'nin sponsoru olmuştur.
her bahsi geçtiğinde şu karikatürü hatırlardığım cicili bicili ürünler satan marka.
çok tatlı bir kurgu karakteri.
bir zamanlarin avril lavigne şarkisi, degisik...
bir kaç eski arkadaşımın lisedeyken beni benzettiği kurgusal karakterdir.*
çocukluğumda izlediğim bir çizgi filmi ile bugün bile bana musallat olan sevimlilik abidesi karakter.

çizgi filmi de anlatmak istiyorum hatırladığım kadarıyla:
ikiz kardeş hello'lardan biri bir cadı tarafından kaçırılıyordu ve diğer kardeş onu arıyordu. çok dramatikti benim için. meğer kaçırılan kardeş uyuyan güzel adı bir kadere hapsolmuş. ama çizgi filmin sonunu hatırlamıyorum maalesef.

beş yaşında falandım sanırım, bugün en büyük korkum ileride evladım olursa kaçırılması. o derece etkiledi beni. adını bilen biri beni aydınlatabilirse sevinirim

içerik kuralları - iletişim