işid tarafından kandırıldık – Tıbbiyeli Sözlük
Çok yakında cumhur reisimiz, medarı iftaharımız, allah bir kendisi ikiiiii, kurtarıcı mesihimiz, son halifemiz cigerimizin içi caanımız başkanımız recep tayyip Erdoğanımızdan duyabileceğimiz cümledir.Türkiye akape hükümetinde suriye iç işlerine karışmış,şii hükümete karşı işid'i kullanmıştır,işid lideri Türkiye cumhuriyeti hastahanelerinde tedavi görmüş, bir sürü militana tırlarla silah götürülmüştür. Bundan 8-9 yıl önce putin'in bu konudaki açıklamaları oldukca manidardı : "Türkiye bugün cihadçı örgütlere destek vermekle hata ediyor, bundan 10 yıl sonra bundan zararlı çıkabilirler, cebinde akrep taşıyan sonuçlarına katlanır."Nitekim öyle de oluyor, bugün işid tarafından bombalanan turkiye'nin işide dogrudan yaptığı hava saldırısı,asker çıkartması yok,işid'in çok uzun suredir fırat'ın batısına geçmiş olmasını hükümeti rahatsız bile etmiyordu? Umarız bundan sonra rahatsız eder.Turkiye cumhuriyeti laik bir devlettir,hocalara imamlara cihadçı çetelere asla ama asla yer verilmemelidir. Bu konuda sert yaptırımlar olmazsa eğer, ülkenin cehalet oranı sebebiyle başımıza işler açılabilir.
yok canım estağfirullah! siz kendiniz tarafından kandırıldınız.

her haltı hükümete yüklemeye çalışıp, sonra ülkede sadece kendiniz gibi düşünenlerin kafasının çalıştığını düşünedurun siz!

bu kafadan bi cacık olmaz.

bu arada bir kavram öğreteyim hayrıma: cihatcı diye bir şey yoktur. mücahit diye bir asil bir kavram vardır.
Kayıp düşse hükümetten bilecek insanlar var. Türkiye cumhuriyeti laiktir. Resmi dili Türkçedir. Bayrağın biçimi ve rengi tanımlanmıştır. Bölünmez bir bütündür. terörist sempatizanlarina duyrulur. neden desteklesin? Hadi destekledi neden bomba patlatsin ülkesinde ? Bir koku imparatorluğu mu amaç? 1984 falan mı? Bence hayır. Başımıza her zaman sariyorlar bu tip şeyleri. Bir de kaddafinin bir konuşması var onu izleyin. Desteklenmesi gereken birileri varsa Türkmen dağındaki kardeşlerimizdir. Çin zulmündeki kardeşlerimizdir.

İkiyüzlülüğü bırakalım. Terorizm hangi kitapta meşrudur?

Cahillik nedir? Çok şey bildiğini saniyorsan biraz dikkatli olmalısın. O bahsettiğin cahillerden biri olabilirsiniz. Sonuç olarak terörizme karşıyım. Hepsini Allaha havale ediyorum.