kütüphanede burnunu çeken piç

her kütüphanede en az bir tane bulunan piçtir. siz evde çalışamıyorsunuz diye kütüphaneye gelmişsinizdir komşuların sesleri olmasın, derse odaklanayım düşüncesiyle. ancak bu tip sabahtan akşama kadar yapıştığı sandalyeden kalkmaz ve burnundaki lanet olası sümüğün yer çekimine yenilmemesi için sürekli burnunu çeker durur. o iğrenç ses kafanızda büyür büyür... ağzını burnunu kırmak istersiniz, aynı cümleleri onlarca kez okurken. bir an önüne peçete fırlatmak gelir içinizden ama yapamazsınız. böyle tiplerle kütüphane hiç çekilmez malesef.
özgüven kırıntısına sahipseniz "kardeşim
burnunu lavoboda temizler misin, cidden çok rahatsız ediyor." ricasıyla kurtulacağınız `piç`tir.

edit: bu kadar vurmayın yav ben de burnunu çekenin yanındayım adam sövdü diye ironi yapıyorum
uyarmak gerek. he uyarınızı dikkate almadıysa güvenlik var gidip ona söyle derdini. ya da yüzüne söv yerse.
(bkz: birgün siz de burnunu çeken olabilirsiniz)
deli gibi hastadır, evinde küçük kardeşleri ile aynı odayı paylaşıyordur, kışın ortasıdır. en kazık komitesine 5gün kalmıştır, zavalli biçare çocuk burnunu çeke çeke kütüphaneye gider, evden çıkarken cebine bimden aldıgı blume marka mendillerden atmıştır ancak o burna ne çare... kütüphanede kuytu bi köşeye oturur fakat sınav haftasıdır, az sonra heryer tıklım tıklım olacaktır, biçare çocuk sümüklü burnunu çekmeye lavaboya bile gidemez, kalkarsa yerinden de olacagını çok iyi bilir. mendilleri de bitmiştir. zırt pırt burnunu çekmektense bi süre sonra daha güçlü çekişler yapar ki uzun süre akma kokma yapmasın. çevrenin bakışları nedeniyle kolinerjik sistemi de hareketlenmiştir ve allah ne verdiyse akıyordur. arada başını geriye atar genzinden aksın gitsin diye aspirasyon riskini hiçe de sayar eleman. punduna getirip kimse görmüyor sandıgı anda sümüğünü kazagının koluna sürer, bi rahatlık gelir. sorsan ders çalışıyor oysa 35kuruşluk blume mendilin eksikliğini buram buram içinde hissediyordur. keşke biri ona mendil fırlatsadır, ama ona fırlatılan sadece ama sadece allah belanı versin piç defol git burnuna sıctıgımdan başkası değildir, yazıktır. piç miç hoş olmuyordur, her insanın başına gelirdir, çok da şeyyapmamak lazımdır vs
kendi içinde duyduğu rahatsızlık, çevreye verdiğinden kat be kat fazladır. kendisi piç değildir. kendisine sorulsa zaten o durumda asla orada olmayı istemediğini duyacağınız ama mecburen orada olan bir insan evladıdır.
helal mod güzel başlık güzel yazı sözlüğe renk katmaya devam
hastalık halidir,kimin ne olacağı bilinmez,bakarsın sen de aynı duruma düşersin sana da küfrederler böyle o yüzden mazur görmek lazım derim he bu kişinin arada bi lavaboya gidip sümkürmesi gerekir o ayrı bi durum yoksa sesin desibeli artabiliyor cidden.
zevkine yaptığı düşünülen tip. milli kütüphaneye ders çalışmaya gittim sözde yanımdaki eleman ha bire burnunu çekiyor ama sanırsın burnundan şelale akıyor. en son dayanamadım atarlı atarlı bir paket mendili koydum önüne, bizimki de çantasından çıkartmasın mı bi paket, bende de var diye. te allahım ya
  • /
  • 2

içerik kuralları - iletişim