onları yakmak, apartman katlarından atmak, recm uygulamak, kırbaçlamak çocukların psikolojisini bozmuyor mu acaba?

madem fikir beyan ediyorsunuz bari ikiyüzlü olmayın.

bir de genelevler var devlete vergi ödeyen.orada çalıştırılan, çalıştırılmak zorunda bırakılanlar ne olacak.

asıl kırbaçlar sizin ve yansımanız olan devletin yüzünde şaklamalı.
Troll olmaya çalışmış ancak site yeterince popüler olmadığı için fazla tepki alamamış yazar beyanı ciddiye almayın
Oğlum yine mi sen? Geri zekalı başlıklar açmaktan zevk mi alıyorsun? Ciddi ciddi sorunlu yahu?!!!Genelde nicklere baktıktan sonra içeriği okumam pek, ama biraz baktım da oooo beyler bilgilisiniz hani bu konuda. Vay vay vay nasıl da araştırma konuları bulmuşlar,tezler yazmışlar da hanimiş de hanimiş. Vay be saglam kanıtları var adamların. Lut kavmi demiş adam mesela. Vay anasını be,nasil da aklımıza gelmedi. Çok sağol kardeş. Pompei 'i de unutmuştuk sanırım ya.Oğlum kanıtların bunlarsa eğer çok da konuşmaya gerek yok. Sana malum şahısların vakıflarındaki çocuklara abanmak normal geliyordur da eşcinsellik anormal geliyordur....Bir de söylemeden edemeyeceğim, bence siz hayatınızın bir döneminde cemaat okulu veya dershanesinde buyudunuz. Şimdi u dönüşü yapıp malum şahısların tarafındasınız. Çünkü sunduğunuz argümanlar tam da cemaat argümanları. Veledsiniz ya üzülmüyorum size,sizinle meslektaş olmak üzüyor beni.
Bizim okulda her sene bir hocayla bir konu belirleyip tez hazırlar gibi bu konu üzerinde çalışılır, sene sonunda da sunumu yapılır. Lgbt olayının birden çok öne çıkmasından ve benim de inancım gereği kendilerine mesafeli duruşumdan dolayı 4.sınıfta çalıştığım psikiyatri hocamdan bana bu konuyu vermesini rica etmiştim. Çok uzun süre ve emek harcadım bu konu üzerinde ve vardığım sonuçlar şunlar;

1.Eşcinsellik bir hastalık değildir. Peki seçim veya yönelim midir? Çoğu araştırmanın iddiası bir yönelim olduğu yönündedir. Ancak bu konuda beni en çok ikna eden kinsey ölçeği oldu. Yani bu konuda bireye özel yaklaşım daha mantıklı. Nitekim osmanlı tarihine baktığımızda pek çok eşcinsel eğilim görsek de kimse kendini eşcinsel olarak tanımlamamakta, bunu elinden bir şey gelmediği, sadece bu şekilde hissettiği için yapmamaktadır. Ancak modern dünyada eşcinselliğin bir seçim olduğu ve eşcinsellerin bunu seçmeyebilecekleri söylemi, karşıt argüman olarak eşcinselliğin bir seçim değil yönelim olduğu fikrini doğurmuştur. Benim anladığım her eşcinselin kendine ait bir kinsey skalası vardır ve kimi için yönelim kimi için seçimdir.

2.islam dinine göre eşcinsel ilişki haramdır. Ancak şu da bir gerçektir ki hz.lut kavminden herkes 'karısı dahil' bu sapkınlığı sürdürürken kimseye 'çocukların psikolojisini bozuyorsunuz bari ortalık yerde yapmayın' dememiştir. Kimseyi bu fiili için öldürmeye kalkmamıştır. Kimseyi linç etmemiştir. Uzun yıllar ısrarla ve ısrarla yalnızca uyarmıştır. Ayrıca lut kavmindeki eşcinselliğin yalnızca karşılıklı rızaya dayanmadığı adamların eline geçen her oğlana tecavüz ettiği de göz önünde bulundurulmalıdır. Nitekim helakı getiren de yakışıklı erkekler şeklinde lutun evine gelen meleklere tecavüz etmeye kalkışmaları olmuştur. Bu açıdan eşcinselliğe karşı çıkan islam dini mensuplarının çocuk tecavüzlerini destekleyeceğini iddia etmek boş bir argümandır.

3.hayvanlardan aynı cinsiyette olanların birbirine yaklaşması örneğini doğanın bir kanunu olarak örnek gösteren arkadaşlara, güney kutbundaki deniz aslanlarının penguenlere tecavüz ettiği haberlerini örnek göstermek isterim. Eğer bir fiili hayvanlarda meydana gelmesi sebebiyle haklı göstereceksek şu anda dünyanın her yerinde yasak olan çocuk istismarı, hayvan tecavüzleri ve ensestin de yasallaşmasını gayet normal karşılıyor olmanız gerek. Eğer insansanız karşılamazsınız tabii. Dolayısıyla hayvan örnekleri mantıklı değildir.

4.muhafazakar bir toplum olduğumuz bir gerçek. Bu yüzyıllardır böyleydi. Bundan sonra da azalmakla beraber bu şekilde devam edecektir. Toplumda bırakın iki eşcinselin öpüşmesini, karşı cinsten iki insanın sokak ortasında öpüşmesi de hoş karşılanmamaktadır. Doğrusu yanlışı bir yerde bu yaşadığınız toplumun sosyolojisini okumaktır. Toplumun damarına basarak escinsellere yasama hakkı istemek saçmadır. Ben nerde yaşadığımı umursamadan istediğimi yapayım sonra da tepki göründe mağduru oynayayım senaryosu bence toplum tarafından kabul görmek gibi bir derdi olan insanların yapacağı bir iş değil. Ben herkesin kendi inancından ve kendi davranışından sorumlu olduğu bir dine inanıyorum. Kimsenin hayatına karışma hakkım yok. Kimseyi zorla inandıracak halim de yok. Herkesin kendi dilediğince yaşamasını isterim. Ancak bu son zaman patlayan lgbt dalgasının iyi niyetli olduğuna kesinlikle inanmıyorum. Eşcinseller eskiden beri vardı, eskiden beri içimizdelerdi. Şimdi son birkaç yıl içinde ne oldu da sanki birden bire ortaya çıkmışlar ve herkes onlara pozitif ayrımcılık yapmak zorundaymış gibi davranılıyor? Tüm dünyada birden bire kendi cinsiyle öpüşen başbakanlar, onur yürüyüşleri haberleriyle birlikte artan escinsellere tecavüz ve cinayet haberlerini de beraberinde okuyoruz. Bu da çoluk çocuk yetiştiren muhafazakar toplumda daha büyük bir panik ve kutuplaşmaya sebebiyet veriyor. Ben eşcinerin de bilerek veya bilmeyerek böyle bir kaosa maşa olduklarını düşünüyorum.

Muhtemelen en çok malignlenen entrym de bu olacak ama yine de bir düşünün derim.
''toplumun kendilerini ötekileştirdiğini hisseden'' herhangi bir oluşuma salça olarak nemalanmaya çalışırlar, marjinal ya da toplumun median kültürünün dışında tüm argümanları kullanabilirler.bugün lgbt olur yarın ateistleri çekmeye çalışırlar,haftaya ermenilerle kolkola girerler,marjinal sol gruplarla can ciğerdirler.dertleri ötekileştirilmiş hisseden grupların yanında olmak ve onlara destek vermek asla olmamıştır, amaçlarının ne olduklarını burdaki terör örgütü sempatizanları dahil hepimiz biliyoruz.
doğru bir tespittir.hdp adındaki parti ülkedeki kürtleri sekülerleştirmeyi hedeflemektir.bu bağlamda her türlü din dışı oluşum dinin karşı çıktığı olaylar devamlı bu zihniyet tarafından benimsenir.

hdp nin neden kürtleri sekülerleştirmeye çalıştığının cevabı ise basittir ki önceden en sıradan kürde bile

"türklerle savaşalım ülkemizi kuralım" dediğinizde

"onlar müslüman biz müslüman neden savalım" derlerdişimdi ise kürtlerin %50 sinde

"ben müslüman değilim banane" fikri var iken

diğer yarısında

"türkler müslüman değil banane" fikri vardırzamanında kayınbabalarıyla bile beraber yemek yemeyi bir çeşit saygısızlık olarak gören kürt kızları artık lgbt savunucusu veya dağlarda erkeklerle iç içe yaşar pozisyonda bulunabilmektedir.

napolyonun dediği gibi

(bkz:para para para)