görsel
Yine talihsiz bir açıklama yine beklenen cephelerden geldi.Meclis başkanı ismail kahraman:"Che Denen Eşkiya Benim Gencimin Yakasında Olamaz.''Uzun uzadıya tahliller yapmak gereği görmedim bu güruha. Sadece şu entrynin başına che guevara'nın , israilin karşısında olmak adına,1959'da sizin giremediğiniz ve bugün 20 milyon dolara sattığınız filistin topraklarında olduğu fotoğrafı koyuyorum.
"Milliyetçilik Bolivya dağlarında öldürülen Arjantinli maceracı serseri Che Guevara için zırlayıp da, sıra Kazak kahramanı Osman Batur‘a gelince susmak hiç değildir!"-hüseyin nihal atsızTanım: yerinde bulduğum açıklamadır. Türk gençlerinin che denen serseriden daha çok örnek alacağı kimseler bizim tarihimizde çokça vardır.
İsmail kahraman nedense meclis başkanı olmasına rağmen o ağırlıkta değil de alelade bir insan gibi açıklamalar yapıyor. Laiklik konusunda daha önce de 'talihsiz açıklamalar' yapmıştı kendileri. Sen tbmm meclis başkanısın, ne gerek var böyle çıkışlara allasen. Sen ne kadar etkileyebilirsin ki che seven kitleyi.

Siz üst aklın [http://www.birgun.net/haber-detay/laiklik-olmamalidir-diyen-kahraman-abd-filosuna-korumalik-yaparken-110165.html ~ korunmasını] iyi bilirsiniz sadece.