mfö – Tıbbiyeli Sözlük
görsel
Mazhar Fuat Özkan, Türk Pop ve Rock müzik grubu. Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur’dan oluşmaktadır. 1985 ve 1988 yıllarında sırasıyla Diday Diday Day ve Sufi şarkılarıyla Türkiye'yi Eurovision şarkı yarışmasında temsil etmişlerdir.
Özkan Uğur'un sonradan katılmasıyla bugüne kadar gelen efsane grup.Sakın gelme şarkısı ve klibi döneminin baya üstünde kalitededir.

Ali desidero ise eminim bir çok kişinin hala aklındadır.Slow parçalarından ise `yandım yandım` değerlidir.Ama benim favorim ise `yalnızlık ömür boyu` dur.
geçtiğimiz hafta "kendi kendine" isimli albümlerini yayınlamış grup. eğer hala canlı izlemediyseniz bu albüm için düzenlenecek turne izlemeniz için fırsat olacaktır.
2017 yılında çıkardığı "Kendi Kendine" adlı albümündeki "Ruh Halim Yerlerde" adlı parçasına henüz klip çekmiş pek bir sevdiğim grup. Ruh halime de uygunken sizlerle de paylaşmak isterim.Keyifli dinlemeler.video
Arayıp sormasam da

Unuttum seni sanma sakııınnnnn... gibi harika şarkı sözlerine sahip müzik grubu
Çok değerli çok yetenekli üç kişinin birleşmesiyle oluşan gruptur. Bütün şarkılarına bayılıyorum çok başarılı
gönül isterdi ki the beatles gibi pink floyd gibi dünya çapında bir grup olsun nitekim yanından bile geçemediler ha yanlış anlaşılmasın o bizim ayıbımız yoksa mazhar alanson un müzik bilgisini burda anlatmaya saatlerimiz yetmez