mustafa islamoğlu

12 yaşındaki bir erkek çocuğa cinsel istismarda bulunduğu söylenir.
(bkz: bilemiyorum altan )
toptancı yaklaşmak istemiyorum,gercekten din alimleri ve cemaatlerini de destekleyebilmek istiyorum. hepsi aynıdır hepsi kapatılsın köküne kibrit suyu demek istemiyorum. belki kendi halinde namazını kılıp ayrılan, yalan yanlış dusuncelerle cemaatinin beynini yıkamayan hocalar ve cemaatleri vardır diyorum. ama yok,kahretsin ki gerçekten yok! her cemaat her dinî grup bir araya geldikten sonra namaz kılıp ibadet edip ayrılmıyor. nedense bu olmuyor. bir şekilde mutlak suretle siyasetin içine mecburen giriyorlar. nedeni ise çok belli. şimdi bir parti var sürekli konuşmalarında allah diyor,namaz çıkışı açıklamalar yapıyor, afedersiniz ermeni diyor,bu da zaten alevi falan diye açıklama yapıyor. sen din alimi olsan buna oy atmaz mısın? kendin atsan cemaatine başkasına at der misin? demezsin! bu yüzden iki yol çıkıyor karşımıza:

- ya tüm cemaatler kapatılacak
- ya da hicbir parti ağzına din almayacak, almayacak ki hicbir cemaat kendisine sempati duymasın.

karar sizin.
babası da bir islam alimi olan; fakat babasının kendisi hakkında 'irancı, şeytanım kadar sevmem' dediği biri.

hadislere kafasına (ya da müsteşriklerin kafasına göre) eklemeler yaparak hadisleri inkar eden zat.

kendi içinde onlarca zıt tutuma düşen zat. mesela; takke islamda yoktur diyor, fakat eski sohbetlerini takke ile yapıyor.
kuranı herkes olduğu gibi anlar diyor fakat kuranı anlama kitabi gibi kitaplar yazıyor.

kendi ile çelişen fitneci, yazık ki fetö gibi bunun da peşinden gidenler var.

-biri çıkıp yüzlerce yıllık islamın size yanlış geldiğinden bahsediyorsa ya cahildir, ya da başka niyetlere sahip dini içten yıkmak isteyen biridir-

youtube'da kendisine karşı reddiyeler mevcuttur.

içerik kuralları - iletişim