pelin çift

gündem ötesi programı ile trt'ye geçtikten sonra tartışmalardaki tavrı değişen, ikide bir muhafazakar,sunni,akpli profil oluşturma çabası çerçevesinde gelen konukları konuşturmayana hayli tav olduğum sunucu.
şuan `mortal kombat`taki kıyafeti giymiş program sunuyor. *
eskiden habertürk'te basit basit sorular sorarken babam kendisi için ne aptal aptal sorular ya bunlar derken sunucu o, seyirciye açıklansın diye öyle soruyor diye savunduğum sunucumsuydu. murat bardakçı ile olan programının videolarına denk geldim az önce, meğer rol yapmıyor cidden kendisi için o aptal soruları soruyormuş. murat bardakçı'yı manüpüle etme çabaları fayda vermemiş, trt'de neo-osmanlıcıları üstat tokatlamıştır.
3-5 seneye teyzeye çıkar güzellik gidici ancak o minnak beyin inşallah kalıcı değildir birazcık da olsa gelişebilirse daha hayırlı olur.hanfendi ve 3-5 garip tipli şiveli muhafazakar konuğu bugüne kadar dandikten de olsa bi şekilde ilerlediler.ımmps , öyle mii yhaaa , ay yoq chanım o da olamas yha:s benzeri tavırlarla konuşan biri dünya güzeli olsa kaç yazar aminiyum.
her çarşamba düzenli olarak ayar yiyen insan. *

içerik kuralları - iletişim