bu başlığı yazdığım en eski yazıların yersizce malignlenmesi sonucu açtım.bazı yazarları fikirleri dolayısıyla sevmiyor olabilirsiniz. onlardan biri ben de olabirim. ama şunu unutmayın ki eğer kötü olsaydı zaten sözlükten uzaklaştırılırdı.aklınızı başınıza devşirin ve mantıksız davranışlardan uzak durun.
Kendini bişey sanarak yapmaya çalıştığı hareketler bunlar. Okumadan malign basanlar var sırf kendini gösterme çabasında olan. Düşüncelerini yazdıklarını sevmediğim yazarlar tabi ki var. Ama oturup da aa hadi şunun bütün entrylerini malignleyeyim diye saçmalıklar yapacak kadar işsiz değilim. Takma kafana boşver bunları. Seviliyorsun doktorumsubiri
kimse kimsenin sevgisine muhtaç değildir efenim, şahsen kişisel benim kimseye dargınlığım olmaz ama kimseye ihtiyacım da olmaz çok şükür. öte yandan insanlarla ne kadar iyi geçinirseniz geçinin, sizi sevmeyen birileri varsa -ki vardır- bir şeyleri doğru yapmışsınız demektir.
Onlardan biriyim elhamdülillah. (ebkz: 24334) 'da olduğu gibi benim de ilk entry lara kadar malignleyen bir hayranım var swh. Haberi olsun, hiç rahatsız olmuyorum ama şaşırıyorum bu kadar işsizliğe. Siz de çok şeapmayın bence, onlar da kendilerini bu şekilde tatmin olmuş ve mutlu hissediyorlar heralde.
Hdpkk destekçileri ve zamazingo popülist hümanizm ayağına duyar kasanlar dışında sevmediğimiz yazar yok
(bkz:lawrence) fitne fesatın teki. akbaba gibi her yerden çıkar. Yapıcı değil yıkıcıdır. Sadece eleştirir ama yerine birşey koymaz zaten koyacak bişeyi de yokturBana illa bunu yazdırdın. Bu sözlüğe döndüğümden beri kimseyle münakaşa etmemeye uğraşıyorum ama sen hiç hoş davranışlarda bulunmuyorsun.

Ben arabuluculuk, kırılanı düzeltme ve bu platforma katkı vermek çabasındayken ( katkı vermediği mi söyleyen utansın) senin yaptıklarına bakBende insanım ve limitim var, sürekli iftira atılmasına katlanamam. Ne kadar iyi niyetli olduğumu en iyi batıkon biliyor ve tekrar söylüyorum katkı vermediğimi söyleyen utansın
milliyetçi yazarlardır. sözlükte pkk-apo güzellemesi yapan yazarlarları gördü bu gözler, evet evet onlar banlanmadılar.