the rump project

kar yağışlı bir eskişehir akşamında bir kahvecideyken arkadaşlarımdan birinin ''akşam `social`'da ev partisi varmış, gidiyor muyuz ?'' demesiyle bir anda kendimizi organize ettikleri partide bulduğumuz güzide bir oluşumdur.

gittiğimizde gerçekten bahsedildiği gibi ev partisini aratmayacak samimi ortam ve güzel müzikle karşılaştık. üstelik tutkulu bir elektronik müzik sever olarak beklediğimden çok daha iyi bir performansla ve setle karşılaştım. ayrıca partide dağıtılan stickerlarla hoş bir konsept de yakalamışlar. üyelerinin de ''`hacım`'' samimiyetinde, oldukça cana yakın insanlardan oluştuğunu söyleyebilirim.


kendilerinin en çok karşılaştıkları soru şu: `rump ne hacım ?`
ben de kendilerine ilk olarak bu soruyu yönelttim. şöyle cevapladılar ;

'' the rump project, 2012 yılında eskişehir sokaklarında müzik yapan 4 gencin farklı şehirlerde farklı bölümler kazanmasıyla, sokaktan dijital kaynaklara ve iletişime evrilen, normal şartlarda bir araya geldiklerinde zaten yaptıkları şeyleri yeni insanları da kendilerine katarak farklı konseptlerde içerik üreten, minik prodüksiyon ve set işleri yapan, sanat ve mimari konulara da azıcık ucundan değinen ve lokal değerlerine bağlı bir network, eğlence ve partileme platformu, kendi deyimleriyle `multidisciplinary functional mates`. ''

etkinliklerinde eğlenceye doyacağınız, gelecek vaat eden bir oluşum olduğu şimdiden belli. kendilerini sosyal medyadan takip etmekte fayda var.
etkinlikleri duyurmalarının yanı sıra instagram sayfalarında çok güzel gönderiler paylaşıyorlar. üstelik spotify'da oldukça zengin bir liste de oluşturmuşlar.


[http://therumpproject.com therumpproject.com]
[http://facebook.com/therumpproject facebook/therumpproject]
[http://instagram.com/therumpproject instagram/therumpproject]
[http://spotify.com/user/therumpproject spotify/therumpproject]

içerik kuralları - iletişim