Tıpçı bir kız, non-tıpçı bir erkek

Kız büte kalmamak için final sınavına çalışırken erkek finallerinin ortasında günübirlik tatillere, kızgın kumlardan serin sulara koşuyor. (bkz:başka sorum yok hakim bey.)
Arkadaslarin ne zamandir gorusemiyoruz kac gel bu tarafa derler sen olmaz sinava 3 hafta kaldi dersin, e 2 hafta once sinavin yok muydu senin derler bu sefer cevap vermezsin vermezsin cunku ne sadece vize finallerde oturup bir hafta, hadi iki hafta calisan adam anlar senin halini ne sen anlatabilirsin onlara kendini

Dur kanka ya su final gecsin gorusuruz yaza bol bol dersin ama onlarin finalleri coktan bitmistir gezip tozmaya baslamislardir tekrar (sanki birakmislar gibi). sonuc olarak en az tatili yapip en cok ve surekli ders calisilan bolumdesindir. But olayina girmiyorum bile zaten kisacik olan tatilin butlerle beraber ufacik tefecik bir hal alir. zor be valla zor. Neyse tip cok guzel gelsenize.
Tıpla alakalı konularda geçerli olan tıp harici konularda ise bazen tam tersi geçerli olan durum.
Tıpçı olmayan ev arkadaşının üst üste konulduğunda 10 cmi geçmeyecek notlarını okurken zırlamasına karşılık tıpçının nerdeyse 4 katı olan notunu hızlı hızlı yardırmasıyla daha da anlaşılan durumdur
Tıpçı tıpçıyı çok iyi anlar tabi ama anlamak var anlayışlı olmak var her tıpçı da anlayışlı olmuyor dedirten başlık.
Niye baboli ? Kendimizi kendimiz ötekileştirmeyelim. Eğer öyle olsaydı tıpçı hep tıpçıyla evlenir, tıpçıyla arkadaş olurdu. Bunu çürüten başlıkları hatırlayın.
Anlayamaz sınav sistemin farklıdır günlük rutinin farklıdır kampüsünün yeri bile farklıdır